Hammaste valgendamine Pärnus

Unimed Hambakliinikhttps://unimed.ee(+372) 677 6800
Tammsaare Hambakliinikhttps://tammsaarehambakliinik.ee/(+372) 44 64 654
Maxilla Hambakliinikhttps://www.maxilla.ee/(+372) 6 601 006
Jannseni Hambaravihttps://www.jannseni.eu/(+372) 58 668 998
Kehastuudio Pärnuhttps://www.parnukehastuudio.ee/(+372) 515 2221
Hambavalgendust pakkuvad kliinikud Pärnus

Hammaste valgendamine on populaarne kosmeetiline protseduur, mis parandab hammaste välimust, muutes need valgemaks. Tegemist on lihtsa protseduuriga, mida saab teha umbes tunniga. Hammaste valgendamiseks võib kasutada erinevaid meetodeid, sealhulgas pleegitamine, hammaste laservalgendamine ja vineerid.

Valgendamine on kõige levinum hammaste valgendamise meetod. Selle puhul kasutatakse plekkide ja värvimuutuste eemaldamiseks hammastele kantavat valgendavat ainet. Pleegitusained on saadaval nii geelidena kui ka ribadena, mis asetatakse hammastele. Laserhammaste valgendamisel kasutatakse valgendusvahendi aktiveerimiseks laserit, mis kiirendab valgendusprotsessi.

Kui Te kaalute hammaste valgendamist, on siin mõned asjad, mida silmas pidada:

  1. Hammaste valgendamine ei ole püsiv. Hammaste valgendamise tulemused sõltuvad inimesest, kuid enamik inimesi näevad oma naeratuses olulist paranemist. Tulemused ei ole siiski püsivad ja hambad võivad aja jooksul uuesti kollaseks muutuda.
  2. Kõik ei sobi hammaste valgendamiseks. Kui teil on ulatuslikud hambaravitööd või hambakahjustused, ei pruugi te olla hea kandidaat hammaste valgendamiseks. Kõige parem on enne ravi alustamist konsulteerida oma hambaarstiga.
  3. Hammaste valgendamine võib põhjustada tundlikkust. Mõnedel inimestel tekib hammaste valgendamise ravi suhtes tundlikkus, eriti kui nad kasutavad käsimüügiravimit.

Kui olete huvitatud hammaste valgendamisest Pärnus, on kõige parem konsulteerida hambaarstiga, et selgitada välja, milline on Teie jaoks parim valik.

29,482 thoughts on “Hammaste valgendamine Pärnus”