Kuidas läätsede tellimine e-poest aitab säästa raha?

Image alt: Suuremad läätsepaketid on tavaliselt soodsama hinnaga ning säästad nii aega kui ka raha.

Tellides läätsed e-poest, säästad nii aega kui ka raha. Vaata parimaid nippe, kuidas kontaktläätsedelt rohkem säästa.

Õpi lugema läätseretsepti

Kui oled värske läätsekandja, võib olla esialgu keeruline aru saada, mida kõik läätseretseptile märgitud numbrid tähendavad. Palu kindlasti oma silmaarstil või optometristil selgitada, kuidas läätseretsepti lugeda ning seejärel on läätsede tellimine e-poest väga lihtne.

Tasub meeles pidada, et prillide ja läätsede retsept võivad olla mõnevõrra erinevad. Samuti käi kindlasti regulaarselt oma nägemist kontrollimas, isegi kui sa ei taju muutusi.

Leia soodsad läätsed oma elustiili järgi

Üks populaarsemaid kontaktläätsede tüüpe on kuuajalised läätsed. Kui sa aga läätsesid iga päev ei kanna, võib palju ökonoomsem olla kasutada ühepäevaseid läätsesid. Ühepäevased läätsed viskad päeva lõpus ära ning järgmisel korral paned silma uued ja puhtad. See tähendab, et maksad ainult nende päevade eest, kui läätsesid päriselt kannad ning mitte nende päevade eest, kui need konteineris seisavad.

Pea meeles, et ühtegi kontaktläätse ei tohi silmade tervise huvides kasutada kauem ettenähtud kandmisajast, s.t. ühepäevastel üks päev, kuuajalistel üks kuu jne. Kui see aeg on möödas, tuleb võtta kasutusele uus läätsepaar.

Säästa raha läätsede suuremate kogustega

Lisaks parematele hindadele on läätsed e-poes üldjuhul müügil paindlikes kogustes. Suuremad kogused on tavaliselt soodsama hinnaga ning pikemaks ajaks ette ostes säästad nii aega kui ka raha. 

Vali soodsad läätsevedelikud ja silmatilgad

Lisaks läätsedele on ka läätsevedelikud ja silmatilgad e-poes sageli palju soodsama hinnaga kui optikasalongis või apteegis. Kui ostad läätsesid suuremas koguses ette, on hea ja kasulik lahendus läätsevedelike multipakid.

Tee oma elu mugavamaks läätsede püsitellimusega

Enam mugavamaks minna ei saa! Püsitellimusega ei unusta sa kunagi õigel ajal läätsede tellimust teha ning hoiad kokku nii aega kui ka raha. Kui vormistad Dr. Lensori läätsede püsitellimuse, kindlustad endale parima hinnaga läätsed ka tulevikuks.